Моноліт прихильників «Свободи» починає ділитися на групи «за інтересами» - журналіст

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

 «Свобода» нині входить в період своєрідної «перестройки» - час диктує свої вимоги. Новітні політичні партії та рухи правого спрямування, які утворилися після революції Гідності, явно норовлять потіснити цю партію на правому фланзі пропагування національної ідеї.

Не варто забувати й демографічний чинник. Час робить свою справу – з кожним роком меншає учасників визвольних змагань УПА та ОУН. Саме на цьому поприщі й закладалася основа ВОС «Свобода» - авторитет звитяжців тут виконував чільну роль. Саме на лобіюванні «визнання УПА» й будувалася головна доктрина «Свободи» …

Пропагандистський запал Фаріон явно не досяг бажаних результатів – комуністичне минуле явно тяжіє над цією «теперішньою націоналісткою». Швайка-міністр та Махніцький-прокурор теж добряче приклалися до підмочування репутації партії, членами якої були.

Олег Тягнибок явно не витягує той віз, вщент навантажений проблемами. Та й авторитет його серед партійців вже не той, що ним користувався на початках. «Свободі» в 2015 не вдалося взяти Львів – Садовий отримав кількісну перемогу над Кошулинським. «Свободівська влада» Івано-Франківська та Тернополя час від часу опиняється в епіцентрі гучних корупційних скандалів. Все це теж явно не працює на позитивний імідж партії – борці з корупцією перевтілюються в корупціонерів.

У своїй більшості, члени «Свободи» розуміють, що консерватизм лідера Тягнибока навряд чи приведе партію до «повернення в парламент». Як і те, що стати президентом Олегу Тягнибоку «не світить» - давно вже змирилися з цим.

Та нині моноліт прихильників «Свободи» починає ділитися на групи «за інтересами». .. Кошулинського, Кривецького, Сича…».

Леся, 28.01.2018 11:13



Вибір редакції

Найпопулярніші новини