У Івано-Франківській області частка установ культури, які можуть відвідувати інваліди, становить від одного до трьох відсотків

Також п.Табачник повідомив, що з 20,5 тисяч українських шкіл тільки в 3,5 тисячах створені умови для безперешкодного доступу дітей, які вимагають корекції фізичного й розумового розвитку.

Д.Табачник підкреслив, що тільки одна з 20,5 тисяч загальноосвітніх шкіл повністю відповідає сучасним вимогам забезпечення - це Білоцерківська загальноосвітня школа №20. За словами Д.Табачника, найбільша кількість загальноосвітніх шкіл, у яких створені умови для доступу інвалідів, у Житомирській, Полтавській, Волинській, Запорізькій областях.

Також, за його словами, гострою є й ситуація з доступом інвалідів до установ культури. Він підкреслив, що якщо із загальноосвітніх шкіл обладнані 17%, то серед установ культури - менше 17%. В 12-ти областях України частка обладнаних доступом для інвалідів установ культури становить менше 5%. У п´яти адміністративно-територіальних одиницях не обладнано жодної установи - це Тернопільській, Херсонській, Львівській, Київській областях та місті Севастополь. У Запорізькій, Сумській, Донецькій, Івано-Франківській областях частка установ культури, які можуть відвідувати інваліди, становить від одного до трьох відсотків. У Рівненській та Черкаській областях цей показник коливається від 3 до 5%.
old_editor, 01.01.1970 05:00



Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини