НА ІВАНО-ФРАНКІВЩИНІ ЗІБРАЛИСЯ ЧЛЕНИ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЛЯ ОБРАННЯ «КРАЩОГО МОЛОДОГО МЕТРОЛОГАКООМЕТ-2007»
Обговорюється стан роботи з реалізації Міжнародної угоди про взаємне визнання еталонів, сертифікатів калібрування і вимірювань та перспективи діяльності Форуму з якості.
Також учасники засідання мають намір заслухати результати Генеральної конференції мір та ваг та 1-ї Генеральної асамблеї EURОMET (Європейське співробітництво в галузі еталонів), проблемні питання метрологічного забезпечення нанотехнологій.
Не залишиться без уваги проведений ІІ Міжнародний конкурс "Кращий молодий метролог КООМЕТ - 2007" та визначення достойних науковців для присвоєння Почесного звання "Заслужений метролог КООМЕТ".
Крім цього, члени Ради Президента КООМЕТ визначатимуть питання для розгляду на науково-практичному семінарі "Результати і перспективи реалізації Міжнародної угоди про взаємне визання еталонів, сертифікатів калібрування і вимірювань" (CIPM MRA) та науково-технічної конференції "Нанометрологія -2008", що проводитимуться під егідою КООМЕТ у 2008 році.
Нагадаємо, [hh]http://www.malakava.com.ua/search.php?searchtext=%CA%CE%CE%CC%C5%D2[h]КООМЕТ[/h] – це міжнародна організація співробітництва державних метрологічних інститутів країн Центральної і Східної Європи, Азіатського та інших регіонів світу. На даний момент, її членами є метрологічні установи 14 країн, а саме Білорусії, Болгарії, Німеччини, Грузії, Казахстану, Киргизстану, КНДР, Куби, Литви, Молдови, Росії, Румунії, Словакії, Узбекистану та України.
Президентом КООМЕТ на даний час є український науковець – генеральний директор Національного наукового центру "Інститут метрології" (м. Харків) доктор Горислав Сидоренко .
Метою діяльності цієї організації є сприяння ефективному вирішенню питань єдності вимірювань і необхідної точності їх результатів. У своїй діяльності КООМЕТ орієнтується на розвиток співробітництва національних економік і усунення технічних бар´єрів в міжнародній торгівлі, що сприяє повноправній і ефективній участі в глобальних інтеграційних процесах у сфері науки і технологій країн-учасниць, підвищує рівень їх конкурентоспроможності у різних галузях науки і техніки на світовому ринку інтелектуальних продуктів, науковоємних товарів і послуг.