Злочини тоталітарного режиму проти народу та людини". Його спільно здійснюють Благодійний фонд "ДАР" та Інститут Юдаїки (Київ) при підтримці Благодійного фонду DAAR (Хьюстон, США); засновника музею Голокосту в Хьюстоні Біла Моргана; директора офісу міжнародної інвестиційної компанії "СигмаБлейзер" у Вашингтоні, дослідника Голодомору в Україні Моргана Вільямса та за участю Всеукраїнської Асоціацї викладачів суспільних дисциплін "Нова Доба".
Новий проект стартував в Івано-Франківську і здійснюватиметься в різних регіонах України. Основні заходи – це семінари для вчителів історії тематичні виставки, обговорення піднятої теми з журналістами.
Впродовж трьох днів освітянський семінар проходив в Івано-Франківську на базі школи-ліцею №23 , там же діяли дві виставки: "Анна Франк. Урок історії", надана міжнародною фундацією "Будинок Анни Франк" (Амстердам), та "Джерела толерантності", підготовлена Інститутом Юдаїки ( Київ).
Анна Франк, що переховувалася від нацистів в роки другої світової війни, загинула п’ятнадцятирічною. Вона залишила щоденник із запитаннями, відповіді на які шукає вже не одне покоління людей. За задумом "Будинку Анни Франк" екскурсоводами на виставці мають бути ровесники авторки щоденника. Їх спеціально готують у кожному з міст, куди привозять експозицію. Виставку вже бачили в багатьох державах світу, зокрема, в Австрії, Німеччині, Польщі, в країнах Прибалтики, у Китаї. В Україні співпраця з "Будинком Анни Франк" триває вже 5 років. Понад 400 юних гідів працювали в 40 містах України. В Івано-Франківську також підготовлено групу юних екскурсоводів.
"Джерела толерантності" – це розповіді про Людей, що мали мужність протистояти злу. Серед них – митрополит Андрей Шептицький, священича родина Глаголєвих, педагог і письменник Януш Корчак та інші.
Надалі передбачено створення ще однієї виставки, яка вмістить документи, фотографії, спогади очевидців та інші матеріали, пов’язані з трагедіями України в ХХ ст.