Калуська команда „Сім-сім” представлявла область на фестивалі КВК

Організаторами є Асоціація КВК України, Міністерство у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту та Міністерство освіти і науки України.
Єдиною командою КВК з Прикарпаття на цьому фестивалі була команда Калуської ЗОШ №7 „Сім-сім”. Разом з нашими КВН-никами змагалися і команди з сусідніх областей: „Вхід у змінному взутті” з Ужгорода, „Шок” з с. Рудники Миколаївського району Львівської області та „Галицькі перці” з Гусятина Тернопільської області.
Всього на фестиваль з Калуша поїхали 10 осіб — 8 членів команди та керівники: заступник директора ЗОШ №7 з виховної роботи Надія Салій та керівник гуртків школи Вікторія Кравецька.
Надія Салій по поверненні з фестивалю зазначила:
— Ініціатива участі команди нашої школи у Всеукраїнському фестивалі КВК належить директору школи Володимиру Кіндрату. Нас підтримали управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту та управління освіти міської ради і таким чином команда КВК з нашого міста вперше підключилася до Всеукраїнського фестивалю. Профінансував поїздку міський бюджет. Обов’язковий внесок за одного учасника становить 250 гривень. Ми домовилися і заплатили по 200 гривень плюс витрати на переїзд та проживання.
Конкурсна програма фестивалю тривала три дні. У перший команди-учасниці представляли візитку, конкурс-експромт та переспівки. У другий — репортаж (також експромтом), показ мод та домашнє завдання. У третій — відеокліп, фоторозминку та заключний конкурс „А на послєдок я скажу”.
Журі у складі 5 осіб оцінювало команди у кожному конкурсі, а переможець визначався за сумарною кількістю балів. Гран-прі фестивалю виборола команда „Синдром” (м. Кременчук), а калуські школярі посіли високе 10-е місце. Крім того, учасниця команди „Сім-сім” Юлія Заткальницька отримала диплом кращої актриси фестивалю. Це можна вважати вагомим досягненням, адже більшість КВК-команд брали участь у такому фестивалі не вперше, тому вони наперед були краще підготовленими, знали, які тут можуть проводитися конкурси, ще вдома підготували „домашні” заготовки. Команда „Сім-сім” у цьому сенсі програвала: наші хлопці і дівчата готувалися до фестивальної програми ночами між змагальними днями.
Усі учасники „Сім-сім” нині навчаються в 11-му класі. Капітан команди Андрій Тимків розповів:
— Ми мали готовий сценарій „домашнього завдання” та візитку. Їх перед виступами переглядав редактор. Він поставив вимогу багато чого переробити. Ми так і зробили. Після кожного дня ігор усі учасники фестивалю збиралися разом і аналізували кожну гру. Ми мали мало часу, аби підготуватися до наступного дня, адже хотілося ще піти на дискотеку. На фестивалі ми спробували себе у справді великому турнірі КВК, знайшли нових друзів — з Сум, Києва, Конотопа тощо. Обмінялися телефонами, спілкуємося по інтернету. Якби була можливість поїхати на такий фестиваль вдруге (учасники команди закінчують школу, тож у майбутньому зможуть взяти участь у такому заході лише у складі студентських команд. — Авт.), готувалися б по-іншому. Враховуючи вже наявний досвід.
Андрій Тимків після закінчення школи мріє стати філософом. Як і його товариші по команді, хоче продовжувати грати у вузівській команді КВК. До слова, Юля Заткальницька мріє зібрати свою студентську команду КВК.
На фестивалі існувало табу для політичних жартів. Натомість за словами нашого капітана, найчастіше жартували на теми мобільного зв’язку та будували свої сюжети, відштовхуючись від рекламних роликів.
У вільний час калуським школярам вдалося поспілкуватися з багатьма відомими гравцями КВК, сфотографуватися з ними та взяти автографи. Зокрема, у Михайла Аграната, Олександра Шемета, Вадима Новицького та Ігоря Урбанського. Кожного сезону організатори випускають окремим збірником звіт про фестиваль, що минув, з фотографіями команд-учасниць та найкращими жартами. Наступного року у збірнику за 2007 рік з’явиться і калуська команда „Сім-сім”.
old_editor, 01.01.1970 05:00



Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини