«Давній Галич» випустив книгу про Галицькі святині та готує третій рекламний буклет про місто
Вийшла у світ історико-пізнавальна книга «Костел кармелітів», у якій йдеться про історію костелу у місті Галич та містечко Більшівці, а також про життя кількох десятків людей, які в 13 ст. перекочували з Півдня на Галичину і поселилися тут.
Як повідомив репортерові MALAKAVA представник Національного заповідника «Давній Галич», авторами «Костелу кармелітів» стали старший науковий співробітник Віра Гембарська та генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський.
Книга проілюстрована фотографіями заслуженого журналіста України, заступника генерального директора заповідника Володимира Дідуха.
За інформацією представника, «Давній Галич» випустив два буклети «Крилоська Чудотворна ікона Божої матері» та про храм святого Пантелеймона і готує до друку третій – про церкву Різдва Христового в Галичі. Всі вони належать до циклу «Галицькі святині».
Як повідомляла MALAKAVA, раніше у «Давньому Галичі» експонувалася скандальна виставка молодих художників Києва, Львова та Івано-Франківська під назвою «Галич, якого вже немає».
Раніше науковці Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Дідух та Іван Драбчук підготували та випустили фотонарис «Галич запрошує», який знайомить читачів із важливими об’єктами та пам’ятниками древнього міста і його околиць.
Нагадаємо, Національний заповідник "Давній Галич" створено згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1994 року №81 "Про державний історико-культурний заповідник у м. Галичі Івано-Франківської області" та Указом Президента України від 11 жовтня 1994 року №587/94 "Про національні заклади культури" і підпорядковано Міністерству культури та мистецтв України (нині - Міністерство культури та туризму).
Заповідник існує на базі комплексу пам'яток історії та культури, об'єднаних між собою історично і ландшафтно. Заповідник є культурно-освітнім і науково-дослідним закладом.
Основною метою заповідника є виявлення, дослідження, збереження, популяризація та використання культурної спадщини давнього Галича.