Владою треба ділитись, - вважають бютівці після перемоги на місцевому рівні
Лише в одному районі переміг блок НУНС – Городенківському, інші надали перевагу сердечку на білому фоні. В деяких районах і містах перемога дуже переконлива - більше половини голосів виборців.
Та головним досягненням Дмитро Шлемко вважає те, що без фракції Блоку Юлії Тимошенко тепер жодне рішення Верховна Рада не може прийняти. 156 депутатів – з цим потрібно рахуватись, хоча не виключає: дехто може не встояти перед спокусою великих грошей. На жаль, наша Верховна Рада – чи не найбільший корумпційний орган.
Особливою називає керівник обласних бютівців перемогу цієї політичної сили на Прикарпатті: найвищі в Україні показники в абсолютних приростах симпатиків: з 30,39 % у 2006 році до 50,76 %, з 243 тис. до 398 тис. І, за словами Дмитра Шлемка, це потребує перерозподілу владних повноважень на місцях. Мовляв, цей результат гріх не використати, щоб прийти до влади, бо без цього не виконати обіцянок, даних виборцям.
Бютівці претендують на зміни у виконавчій владі (50 на 50), причому готові забрати всі економічні посади. Щодо губернаторської посади, на запитання, чи зміг би відмовитись від депутатського мандату Дмитро Шлемко (35-й у списку БЮТ) відповів: “як скаже політична сила, я член команди”. А загалом, додав, треба сідати за стіл переговорів з нашоукраїнцями і знаходити принципи для спільної роботи. Мовляв, виборчі перегони вже позаду.
Втім, через 3-4 місяці прогнозують місцеві вибори.