Гурт «Пан Пупец» презентував нову відеороботу під назвою «Курвамама»
У вівторок 15 грудня у конференц-залі мистецького центру «Є» гурт «Пан Пупец» презентував загалу нову відеороботу під назвою «Курвамама».
Однойменний трек є першим творчим релізом гурту й датується 2004 роком, проте музиканти записували спеціальну відео версію пісні, що набула стану готовності лише за день до початку зйомок. Режисером та оператором третього за рахунком відео кліпу «Пан Пупец» став Сергій Клепач. Кліпмейкер вже встиг попрацювати з місцевим гуртом «Рура», що вилилось у дві спільні відео роботи. До втілення режисерських задумів у життя долучився й стиліст Іван Драченко, що став останнім учасником творчої групи. Зйомки відбувались наприкінці літа поточного року на вулицях Станіславова (з 1962 р. Івано-Франківськ).
В рамках даної події гурт провів прес-конференцію де музиканти радо відповіли на питання журналістів, в процесі чого виплило декілька цікавих фактів: виявляється, що поява нового лого «пупців», за словами фронтмена — Стаса, стала нічим іншим, як результатом його взаємодії з пошуковою системою «Google», що у відповідь на набране слово «Курва» легко і невимушено генерувала «лінк» на фотографії з Мерилін Монро, яка тепер красується поряд із назвою. Також, стало відомо, що процес запису відео-версії вищезгаданої пісні було відзнято цифровою фотокамерою та змонтовано у вигляді D.I.Y відео, що також було продемонстровано присутнім. Усі бажаючі можуть його переглянути у всесвітній мережі на ресурсі «You Tube» або у клятому «В контакте».
Йшлося також про текстове наповнення твору, де поряд з гострим та дуже суперечливим, щодо формату, словом «курва» та, на перший погляд, «стьобним» текстом постають близькі усім суспільним одиницям проблеми. За словами гурту даний твір є ультра-соціальним та не має визначеного терміну придатності, адже проблеми про які йдеться у пісні до цих пір актуальні. Разом з тим, музиканти не диктують слухачам чи глядачам те, у якому вигляді вживати даний продукт, а залишають простір для власної уяви споживачів та всіх можливих її імпровізацій.